Дитяча гастроентерологія
Діагностика
Гастроентерологія
ХВОРОБИ
Лікування гельмінтозів
Дитяча гастроентерологія
У дитини з'явилися нездорові прояви в контексті харчування?
Зменшився апетит? Підозра на біль у ділянці черевної порожнини? Системна безпідставна нудота? Відрижка?
На такі симптоми дивитися скрізь пальці просто заборонено. Адже наразі, згідно зі статистикою, 85% дітей мають проблеми з гастроентерологічною системою. Причина – неякісні продукти, що масово лежать на полицях супермаркетів, хімічна їжа та банальна бактерія Helicobacter pylori, яка наразі є причиною левової частки проблем зі шлунково-кишковим трактом і масово шириться великими містами.
Варто розуміти, що ігнорування таких симптомів у дітей, імовірно, дуже негативно позначиться на якості їхнього життя в дорослому віці.
Дитяче лікування потребує особливого підходу.
І наші спеціалісти готові забезпечити вашій дитині максимально атравматичне діагностування та лікування. Ми розуміємо, що відвідування лікаря для дитини – це зазвичай стрес. І ми прагнемо цей стрес мінімізувати. У нас є всі необхідні інструменти для роботи з дітками, що гарантує максимально емоційно приємне відвідування наших спеціалістів.
Діагностика
Сучасні методи діагностики здатні визначити недуг швидко, точно та безболісно.

Наявність усіх необхідних сучасних апаратів і кваліфікація лікарів-діагностів дають можливість пацієнтам отримати консультацію та діагностику з будь-якого питання тут і зараз – у клініці Якість Життя.Лікування Всіх видів гастроентерологічних недугів
Ми не прагнемо нав'язати вам максимальну кількість діагностик/ консультацій/ процедур. Ми прагнемо знайти проблему та її ефективне рішення. Ми підходимо до вирішення питання комплексно: діагностуємо, лікуємо, реабілітуємо. Фізично й психологічно (за потреби). Наша вузька спеціалізація гарантує екстраякість вирішення проблематики гастроентерологічної сфери.
"Хвороби, що стосуються гастроентерології, – не приємні, але виліковні."
— Клініка лагідної гастроентерології
Лікування гельмінтозів
А у вас живе вдома котик, песик чи, можливо, гризун? А як щодо зірваної з кущика малинки? А помідори з ринку ви миєте холодною водою?

Якщо хоча б на одне з цих запитань у вас буде ствердна відповідь – це означає, що у ваших внутрішніх органах оселилися специфічні жителі. У народі – глисти. І саме вони можуть бути причиною багатьох неприємних наслідків, що розпочинаються постійним відчуттям втоми і закінчуються втратою зору.Особливо згубно наявність паразитів впливає на дітей. Гельмінти здатні не лише руйнувати фундамент міцного здоров'я дитини, але й гальмувати її нормальний фізичний і ментальний розвиток.
І взагалі, життя з паразитами не може бути якісним. Тому з ними треба ефективно боротися й головне – без значних побічних ефектів.

Звичайні розрекламовані засоби діють швидко, ефективно, але... надто травматично. Тому шкода від таких засобів системно перевищує їхню користь. Більшість таких засобів призводить до того, що вбиті паразити залишаються розкладатися в людському організмі, активно отруюючи його. Бонус – досить часто після прийняття таких ліків частинка паразитів все ж таки залишається жити у тілі людини й доволі оперативно відновлює свою популяцію у ваших внутрішніх органах.

Ми володіємо справді лагідними й ефективними методами виведення гельмінтів.
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
Напишіть, будь ласка, ваші дані та запит
Я погоджуюсь на використання моїх персональних даних
Click to order
Ваш запит
Total: 
ВУЗЬКА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ
Ми – вузькоспеціалізована клініка, що здатна вирішити більшість проблем у сфері гастроентерології.
Це – наша ключова перевага.
ЛАГІДНЕ ЛІКУВАННЯ
Якість Життя – це атравматичні методи лікування й максимально можливий результат у стислі терміни.

СУЧАСНА АПАРАТУРА
У нас є всі необхідні передові апарати для точної діагностики та фахові спеціалісти для ефективного оперативного лікування.
ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ
Я даю згоду на використання моїх персональних даних
© 2021 ТОВ "Система-ЯКІСТЬ ЖИТТЯ"
Ліцензії та документи
Публічний договір

Ліцензія

*Ліцензія на провадження господарської
діяльності з медичної практики згідно Наказу Міністерства
охорони здоров'я України
19.08.2019 № 1830
ТОВ "СИСТЕМА-ЯКІСТЬ ЖИТТЯ"
м.Київ, вул. Велика Житомирська, буд.14