Харчова алергія: виявити не можна зволікати

Алергія на харчові продукти є одним із найпоширеніших алергічних захворювань. І що бентежить найбільше — частіше вона діагностується в дітей. Так, у країнах Європи і Північної Америки поширеність харчової алергії становить 6-8% серед дітей до 3 років. Більше того, за останнє десятиріччя зареєстровано приблизно на 20-30% більше хворих на цей недуг. І це невтішний факт.

Пропоную розібратись із тим, що ж таке харчова алергія і чим вона небезпечна.

Якщо пояснювати простими словами, то харчова алергія — це реакція імунної системи організму на продукти харчування. Під час неї організм оцінює продукт як негативний та виробляє велику кількість захисних антитіл.

Таку реакцію може викликати абсолютно будь-який продукт, особливо в тому випадку, якщо він має в складі барвники, консерванти, ароматизатори та стабілізатори. Найпоширенішими харчовими алергенами вважаються: горіхи, риба та морепродукти, шоколад, мед, цитрусові, яйця та глютен.

Харчову алергію не слід плутати з непереносимістю харчових продуктів, що розвивається не за участі імунологічних механізмів, а спричинена недостатністю ферментів чи вживанням токсичних речовин.

Найпоширеніший симптом алергії — висипи на обличчі або тілі. Крім того, відзначаються: почервоніння, свербіж, лущення, утворення лусочок чи попрілостей, особливо в діток.

Із боку шлунково-кишкового тракту алергія може проявлятися блювотою, відрижкою, частими та рідкими випорожненнями, кольками та здуттям.

Найбільш небезпечним симптомом алергії вважається набряк Квінке. Він провокує набряк гортані. При цьому можуть відзначатися: кашель, задишка, часте дихання, посиніння обличчя.

Симптоми харчової алергії зазвичай з’являються протягом декількох хвилин після того, як ви з’їли продукт, на який реагує організм. Але не пізніше, ніж протягом 1-2 годин від моменту прийому їжі. Бувають випадки, коли симптоматика «затримується», але все одно симптоми з’являються протягом кількох годин і не пізніше, ніж через кілька днів.

Якщо у вас або у вашої дитини є хоча б один із перерахованих симптомів, вам обов’язково слід проконсультуватися з лікарем, щоб він допоміг визначити, що саме спричинило алергічну реакцію.

Адже діагностувати харчову алергію складно. Однак немає нічого неможливого.

Перш за все, аби виявити, на що реагує організм, важливо прибрати з раціону продукти, які, ймовірно, можуть бути алергенами. Наприклад, коров’яче молоко, пшеницю, глютен у будь-якому вигляді, яйця, цитрусові, горіхи та інше. Прибирати їх необхідно по одному, тобто спершу відмовитися від одного продукту, потім – другого і так далі.

На цьому етапі слід завести щоденник симптомів. У ньому варто записувати всі зміни в організмі, що відбувалися разом із відмовою від того чи іншого продукту. Однак зникнення симптомів — не привід для діагнозу. Щоб він підтвердився, необхідно ввести алерген у раціон ще раз.

У випадку, коли реакція організму на алерген негайна та дуже різка, вводити його важливо під наглядом лікаря. Крім цього, в клініці можна одразу здати лабораторний тест, який вимірює рівень специфічних антитіл до алергенів у сироватці крові. До того ж, як скринінг можна провести групові проби, що містять кілька алергенів.

Також для пришвидшення діагностування можна здати комплекс – алергопанель, під час якого проводяться детальні аналізи на харчові алергени.