Мережа клінік
Якість Життя

Підтримувати ваш належний рівень здоров’я, оперативно діагностувати захворювання та їх причини, швидко й за помірні кошти усувати проблеми зі здоров’ям.

Віртуальний тур

Play Video Play Video

Відгуки

Думка наших паціентів для нас дуже вахлива
Оксана
4/5
2 жовтня, 2021

Дуже рада, що звернулася в дану клініку за допомогою. Особливо хочу відмітити професіоналізм лікаря Балта С.І., таких лікарів зараз дуже рідко можна зустріти, і це неймовірне щастя, коли потрапляєш на таких. Все чітко з визначенням діагнозу, по суті отримала рекомендації та супровід при виникненні будь яких питань. Хочу сказати ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за вашу допомогу, мені та іншим пацієнтам, які до вас звертаються. Здоров’я вам всім та успіхів у ваших справах, як робочих так і особистих. Однозначно рекомендую цю клініку та лікаря мамолога.

Людмила
5/5
11 листопада, 2021

Обслуживание супер. Рекомендую всем.
Сдавала анализы не однократно, всё приходит в обещанные сроки. Идеальная чистота.
Коллектив очень доброжелателен)

Вікторія
5/5
10 січня, 2022

Рекомендую і впевнено можу сказати, що це найкраща клініка у Києві!! Цю клініку знайшла випадково через пошук в Інтернеті поблизу до роботи, і не повірите: щойно я зателефонувала, мені одразу відповіли – можемо зараз прийняти, вражена, наскільки ввічливий персонал і лікар Пономаренко Дмитро Миколайович, професійний підхід, чуйність і добре ставлення до людини, що одразу відчуваєш, що тебе тут лікують справжні лікарі за покликанням! Хочу сказати велике дякую!!!

Наші переваги
Наші переваги
Наші переваги
Оперативні

Ми не прагнемо нав'язати вам максимальну кількість діагностик чи процедур. Ми прагнемо оперативно знайти проблему та її ефективне рішення.

Працюємо комплексно

Ми підходимо до вирішення питання комплексно: діагностуємо, лікуємо, реабілітуємо. Фізично й психологічно (за потреби).

Інноваційні

У нас працюють найкращі досвідчені спеціалісти із західною освітою та інноваційним підходом.

Націлені на результат

Вузькоспеціалізована клініка, що здатна вирішити більшість проблем у сфері гастроентерології. Серед обладнання – новітні апарати.

Атравматичні

Пропагуємо тренд лагідного лікування. Ваш комфорт - наше все.

Безболісні

Усі втручання в організм людини відбуваються з мінімальним дискомфортом, а за можливості – з його цілковитою відсутністю.