Ведення вагітності: як? Коли? Де?

Вагітність – зворушливий період у житті кожної жінки. І не має значення, це вперше чи ні. Надважливо, щоб у цей час поруч із жінкою був профі, який відповість на всі її запитання, забезпечить кваліфіковану діагностику та за потреби надасть медичну допомогу. Саме тому необхідно, щоб вас «вів» один лікар і був у курсі всієї вашої вагітності.

Коли треба почати спостерігати за вагітністю?

Стати на облік у зв’язку з вагітністю можна в будь-який час, але краще це зробити одразу після того, як ви дізналися про свій стан. Ведення вагітності у фахівця краще розпочати з 6-го тижня. Останнім терміном вважається 10-12 тиждень вагітності. Саме в цей час здійснюється комплексне обстеження вагітної, що допомагає визначити ризики.

У клініці «Якість Життя» ви можете стати на облік на будь-якому терміні вагітності, обравши комплексну програму ведення. Незалежно від того, коли ви до нас звернулися, ми забезпечимо весь комплекс лабораторних аналізів, інструментальних досліджень і консультацій фахівців, які рекомендовані МОЗ на відповідному терміні вагітності.

Як вибрати клініку та лікаря?

Якщо вагітність легка та без ускладнень, жінці достатньо планово відвідувати гінеколога. Але кожна вагітність індивідуальна. Тому дуже важливо знайти саме свого лікаря, який підтримає і завжди відповість на важливі для вас запитання. Кожен гінеколог ведення вагітності здійснює відповідно до приписів МОЗ, але кожна жінка знає, що має бути «свій» жіночий лікар, якому цілком можеш довірити своє здоров’я та безпеку майбутньої дитини.

Ведення нетипових вагітностей

Особливої уваги потребує ведення нетипових вагітностей, таких як вагітність із негативним резус-фактором, багатоплідна вагітність, вагітність після ЕКЗ. У медичному центрі «Якість Життя» успішно проводиться ведення вагітності із будь-якими ризиками. Наші фахівці володіють передовими методиками запобігання можливим ризикам, які можуть виникнути за такої вагітності.

Програми ведення вагітності є визнаною світовою практикою. У «Якість Життя» діють різні програми ведення вагітності, вартість яких визначається кількістю передбачених послуг. Кожна програма містить увесь перелік лабораторних аналізів, інструментальних досліджень і лікарських консультацій.

Що впливає на вибір програми?

Насамперед те, яка у вас вагітність – одноплідна чи багатоплідна. Від цього залежить, які саме дослідження варто проходити та кількість консультацій.

До того ж важливо, з якого тижня вагітності ви стаєте на облік.

Які дослідження входять до стандартної програми ведення вагітності?

Лабораторні тести: загальний і біохімічний аналізи крові; аналіз крові на рівень глюкози: хоріонічний гонадотропін людини, визначення групи крові та резус-фактор: на гормони, TORCH-інфекції, ВІЛ, сифіліс, ПАПП-білок. А також двогодинний тест толерантності до глюкози: загальний аналіз сечі: бактеріологічне дослідження сечі на приховані інфекції та мазок на патогенну флору та цитологію.

Інструментальні дослідження: пренатальне УЗД, ехокардіографія, ультразвукове дослідження усіх внутрішніх органів,

Консультації лікарів: акушера-гінеколога, терапевта, офтальмолога, генетика.

Однак програму варто складати індивідуально. Адже кожна вагітність — унікальна. Бронюйте консультацію клініки «Якість Життя» та дізнавайтеся подробиці.

Мазур Наталія Анатоліївна —лікар акушер-гінеколог вищої категорії

Запис на прийом

Клініки мережі Якість Життя